کدام یک از مودم های همراه بدون نیاز به باطری روشن میشود؟

در بین مودمهای جیبی و همراه فقط و فقط مودم LH96  هست که این قابلیت را دارد.

سیم کارتی که دائمی است حد اعتبار مشترک ۱۰۰ هزار تومان است استفاده مشترک بیش از این مقدار به چه صورت محاسبه می شود و آیا هزینه هایf مکالمه و تعرفه های مکالمه بیشتر نمی شود ؟

در این مورد مشترکین پر مصرف با سپرده گذاری وجه میتوانند تا ۳۰۰ تومان حد اعتبار را افزایش دهند .در غیر این صورت با حد اعتبار ۱۰۰ تومان با احتساب آبونمان مشترک اگر پرداخت نکند سیم کارتش ۱ طرفه خواهد شد مشترک را به ۷۰۰ ارجاع دهید.

پشتیبانی از MINO4x4 چیست؟

چندگیرنده و فرستنده بیشتر که باعث حفظ کیفیت شبکه ای میشود. مثلا در مودم TFi60 که از فرکانسهای ۲G,3G,4G,TDLTE پشتیبانی میکند ۴*۴ است.

پرداخت از طریق دریافت شارژ از سرویس فرد به فرد چیست؟

انتقال شارژ و یا پرداخت صورت حساب سیم کارت دائمی از طریق سرویس انتقال شارژ یا  P TO P امکان پذیر است که برای جزییات این مورد که مربوط به خدمات سیم کارت مشترک باید با ۷۰۰ تماس داشته باشد.

اگر شماره اینترنت ثابت (TD-LTE) خود را فراموش کردم چطور می‌توانم آن را بازیابی کنم؟

شما می‌توانید در صفحه ورود اپلیکیشن ایرانسل‌من یا در قسمت ایجاد حساب جدید، روی گزینه «شماره اینترنت ثابت را فراموش کرده‌ام» کلیک کنید. در این مرحله با وارد کردن IMEI مودم و کد ملی، شماره TD-LTD شما نمایش داده می‌شود. IMEI کد اختصاصی مودم شماست که پشت آن و روی جعبه مودم درج شده است.

قبض سیم‌کارت دائمی چه زمانی صادر می‌شود؟

قبض هر دو ماه یکبار صادر می‌شود و ۱۵۰۰ تومان از مبلغ آن هزینه آبونمان است.صورت‌حساب اینترنت ثابت به آدرس ایمیل وارد شده در پرونده ارسال می‌شود

هزینه استفاده از اینترنت نسل ۴ ثابت بدون خرید بسته چه مقدار خواهد بود؟

بدون خرید بسته، این هزینه معادل ۸/۹ تومان به ازای هر مگابایت است.

چگونه می‌توان میزان مصرف دیتای خود را کنترل کرد؟

با استفاده از برنامه کاربردی ایرانسل‌من و یا از طریق نسخه وب ایرانسل‌من می‌توانید از میزان مصرف اینترنت خود مطلع شوید و حساب خود را به راحتی مدیریت کنید.

مهلت پرداخت قبض تلفن همراه چند روز است؟

مهلت پرداخت قبض تا ۲۸ روز بعد از تاریخ صدور آن (روز ۲۸ ام ماه‌های فرد سال) است

قبض (صورتحساب) سیم‌کارت دائمی چند روز یکبار صادر می‌شود؟

قبض (صورتحساب) سیم‌کارت‌های دائمی، هر دو ماه یک بار (در اول ماه‌های فرد سال) صادر می‌شود و از طریق پیامک و پست الکترونیکی (در صورت اعلام آن) برای شما ارسال می‌گردد.

آیا می‌توان بدون مودم و تنها از طریق گوشی تلفن همراه مستقیما به شبکه TD-LTE متصل شد؟

اگر گوشی شما از باند فرکانسی ۳۵۰۰ مگاهرتز پشتیبانی می‌کند، می‌توانید به طور مستقیم به اینترنت TD-LTE متصل شوید. در غیر این صورت، مانند ADSL، می‌توانید از طریق ارتباط وای-فای، گوشی خود را به مودم متصل کرده و از اینترنت پرسرعت استفاده کنید.

آیا برای فعال‌سازی و استفاده از مودم به انجام تنظیمات خاصی نیاز است؟

خیر، پس از خرید مودم و فعال‌سازی سیم‌کارت و بسته اینترنت، کافیست سیم‌کارت را درون مودم قرار دهید و استفاده از اینترنت را شروع کنید

نحوه اطلاع از میزان باقی مانده اعتبار حجمی بسته های اینترنت همراه ایرانسل چگونه است؟

هنگامی که به مودم متصل هستید، ادرس ۱. ۱. ۱۶۸. ۱۹۲ را در مرورگر تایپ نمایید، تا وارد پنل مودم شوید.نام کاربری و کلمه عبور هر دو  ADMIN میباشد. سپس در قسمتUSSD کد دستوری  #۱*۴*۱*۵۵۵* را شماره گیری نمایید.

جهت تسریع در روند سفارش گذاری باشماره 1568 تماس بگیرید، کلیه خدمات وب سایت صرفا ویژه مناطق 22 گانه شهر تهران می باشد.